Recenze

Recenze

Co říkají o naší autoškole ostatní

Uvědomujeme si, že každá zpětná vazba je velmi důležitá, proto je i vaše hodnocení naší autoškoly velkým přínosem pro neustálé zkvalitňování služeb autoškoly a tím i zajištění spokojenosti budoucích žadatelů o řidičské oprávnění. Napište s čím jste spokojeni a co je naopak potřeba vylepšit. Všechny vaše názory budou pro náš tým motivační.

Petra Nejedlá

Souhlasím se všemi předchozími názory. Nenašla jsem jedinou věc, kterou bych vytkla. Autoškola se dá zvládnout rychle, většinou to záleží jen na vašem času, protože pan Hodač jezdí takřka od rána do večera sedm dní v týdnu. Když srovnám celkový průběh mých lekcí v autoškole Hodač se zkušenostmi z okolních autoškol, které mi vypráví kamarádi, tak své volby určitě nelituji. Žádný křik, stres, trapné chvíle nebo nedostatečná výuka. Z kurzu jsem si odnesla spoustu výborných rad a zkušeností do budoucna. Všem zájemcům vřele doporučuji!

Tomáš Kučera

Pan Hodač je skvělým člověkem, který své práci věnuje velké úsilí, tím je jeho vyučování velmi poučné a srozumitelné. Na zkoušku mě připravil během 2 a půl měsíců a závěrečnými testy jsem prošel, aspoň podle mě, bez problémů. Myslím, že na tom jestli člověk bude chtít jezdit ve svém budoucím životě, hodně záleží na vyučujícím v autoškole, proto chci poděkovat panu Hodačovi, protože JÁ rozhodně jezdit budu. Děkuji

Jiří Kvasnička

Autoskolu Hodac mi doporucila kamaradka a tak jsem nevahal.Pan Hodac je perfektni a trpelivy ucitel,ktery ma velmi profesionalni pristup.Zadny nervy a stres.Byl jsem naprosty zacatecnik,ktery nikdy za volantem nesedel a diky Autoskole Hodac jsem se vse naucil a zkousky udelal napoprve.Vrele vsem doporucuji!Diky pane Hodaci a pane Holane

Valeria G

Autoškolu pana Hodače upřimně doporučuji a to hlavně pro velice trpělivý přístup a profesionalitu pana Hodače. Pro mě, maminku po třicítce s malými dětmi, bylo rozhodnutí pro absolvování autoškoly náročné kvůli mým obavám a nervům z řízení vozidla. Děkuji panu Hodačovi za trpělivost, se mnou to opravdu bylo náročné 🙂

Jelínek Tomáš

O této autoškole jsem se dozvěděl od známého, když jsem se rozhodoval do jaké autoškoly se přihlásit. Byla to podle mě ta nejlepší volba. Příjemný a ochotný přístup k žákům a veškeré mé otázky, které jsem měl, mi vždy dokázali výborně vysvětlit. Rozhodně autoškolu Hodač doporučuji a kdybych někdy potřeboval něco ohledně autoškoly, tak už pouze sem. Výborná autoškola.

Adéla Horvátová

V autoškole pana Hodače jsem byla moc spokojená. Vždy mi vysvětlil vše, co jsem nechápala nebo si nebyla jistá.
Žádnou jízdu jsem se nemusela strachovat a mohla jsem být úplně v klidu.
Na zkoušky mě připravil také skvěle, ale hlavně i na spoustu dopravních situací. Zkoušky proběhly v klidu, bez problémů a zbytečného strachu.
Doporučuju všem, kteří přemýšlí nad výberem autoškoly, tady se budete jako řidič cítit opravdu skvěle!

Aneta Zimová

Do autoškoly pana Hodače jsem šla na doporučení několika mých přátel, kteří si ji moc chválili, tudíž rozhodování jsem měla jednoduché. Musím říct, že i já jsem byla velice spokojená. Po celou dobu výcviku nebyl jediný problém, s panem Hodačem se skvěle komunikuje, je velice vstřícný a jeho přístup je profesionální, má se všemi trpělivost, což pro mě bylo směrodatné. S autem se jezdilo skvěle, vše šlo zlehka a bude se mi ještě stýskat 🙂

Roman Mlynárik

Velmi doporučuji. Pan Hodač je k žákům velmi trpělivý, zbytečně nestresuje a velmi dobře se s ním komunikuje. Jeho přístup k žákům a k celkové výuce, je dokonalý. Dále oceňuji možnost domluvit si praktické jízdy i o víkendech a na předem domluvených místech. O teoretickou část výuky se stará pan Holan, který dokáže problém vysvětlit, aby se ho žák později vyvaroval. Z kurzu jsem si odnesl spoustu výborných rad a zkušeností do budoucna. V Milovicích a okolí jsem si rozhodně nemohl zvolit lepší autoškolu.

Sára Laníková

Autoškolu mi doporučilo více mých kamarádů, kteří byli velmi spokojení od začátku do konce. Jsem ráda, že to můžu také potvrdit. Pan Hodač je velmi trpělivý, klidný a příjemný. Ke zkoušce se dozvíte vše, co potřebujete a můžete se zeptat na cokoli. Vřele doporučuji úplně každému.